Oljemålning 1800-tal
2018-10-11
578975
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Ek på kulle, figurer, olja på pannå, 1800-talets första hälft, ca 26x30 cm