Golvlampa ek 1960-tal
2018-10-10
578949
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, ek, 1960-tal, 3-delad fot, höjd ca 145 cm
Skärm med slitage, stomme med märken