Lena Linderholm färglitografi
2018-10-11
578899
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947), blomstervas, signerad Lena A Linderholm, EA, färglitografi, ca 82 x 58 cm
Oramad