Bertil Öhlund oljemålning
2018-10-10
578875
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund -66, olja på duk, 89x115 cm
Duket är något ospänt i ramen