Skulptur José Luis Sanchez
2018-10-10
578868
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 444/1000, skulptur av brons, sockel av svart plast, höjd 7, 13x7 cm, total höjd 10 cm
Sockel med repor, minimalt slitage