Jardiniere jugend mässing
2018-10-11
578839
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JARDINIERE, mässing, 1900-talets början, jugend, oval form, med hänklar, insats i glas, längd ca 47, höjd 18 cm
Enstaka nagg.