Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-10-11
578837
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Interiörscen, signerad Warren, olja på duk, ca 66x74 cm