Golvlampa träskuren omkring 1900
2018-10-13
578832
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, omkring 1900, träskuren, förgylld, total höjd ca 179 cm
Skador, slitage