Sidobord 1 par i senbarockstil
2018-10-11
578811
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDOBORD, 1 par, 1900-tal, senbarockstil, skruden dekor, vitmålade samt bronserade, marmorskivor, höjd 72, 70x47 cm
Underrede med sprickor och lagningar