Göran Wärff skulptur Modern keramik och konstglas
2018-10-28
578800
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN WÄRFF (född 1933), skulptur, glas, Kosta 1980-tal, delvis överfång i blått, slipad, signerad Kosta 98581 Wärff, höjd ca 22,5 cm, sockel av svartlackerad ek medföljer