Peter Dahl litografi
2018-10-10
578787
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition, signerad, samt numrerad 20/300, färglitografi, bladmått 91x64 cm