Madeleine Pyl litografi
2018-10-10
578782
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad EA XXII/XXV, färglitografi, 55x41 cm