Madeleine Pyk litografi
2018-10-10
578779
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad 113/380, färglitografi, bladmått ca 75x52 cm