Byrå 1700-tal
2018-10-10
578750
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, 4 lådor, beslag i mässing, betsad lövträ, höjd 74, 104x50 cm
Sprickor, lås och draghandtag saknas, skador