Väggplaketter
2018-10-10
578719
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGPLAKETTER, 2 st., 1800-tal, religösa motiv, skuren dekor, ca 35x30 cm
Sprickor, slitage, lagnigar