Erland Cullberg olja på duk
2018-10-10
578711
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 500 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 81x65 cm
Oramad