Golvvas Kina
2018-10-10
578700
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1800/1900-tal, med hänklar och figural dekor, höjd 46 cm
Mindre glasyrskador