Oljemålning
2018-10-10
578673
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör, monogramsignerad VK?, olja på pannå, ca 25x34 cm