Ampel Karl Johanstil
2018-10-10
578609
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1900-talets mitt, Karl Johan-stil, för 5 ljus, svartpatinerad och förgylld brons, elektrifierad, höjd med kedja 60 cm
Ej funktionstestad