Matchprogram VM-58 Pelé Sport

Matchprogram VM-58 Pelé Sport
Matchprogram VM-58 Pelé Sport
Matchprogram VM-58 Pelé Sport
Matchprogram VM-58 Pelé Sport
Matchprogram VM-58 Pelé Sport
Matchprogram VM-58 Pelé Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

VM 1958, MATCHPROGRAM VM-finalen med laguppställningar, med autografer, Pelé och Zito Kurre Hamrin , Tore Svensson, Åke Johansson, Bror Mellberg, Arne Selmosson, Bengt Berndtsson,

PROVENIENS:
Autografer tagna direkt av nuvarande ägares farfar Bertil Erander

Fläckar, reva, slitage

578550

2018-11-25