Glöggmuggar och punschmuggar
2018-10-13
578548
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLÖGGMUGGAR & PUNSCHMUGGAR, 8+36 st, modell "Rydberg", 1900-talets början, kasad dekor av ränder, höjd ca 5-6 cm
Smärre slitage