Burk med lock Meissen 18/1900-tal
2018-10-13
578533
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BURK MED LOCK, 18/1900-tal, Meissen, blåvit dekor med hänklar i form av lejonhuvud, höjd ca 16 cm
Förgyllningsslitage