Byrå 6-lådig 1900-tal
2018-10-13
578478
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 6-lådig, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, draghandtag och benavslut i mässing, omärkt, höjd ca 101, 90x42
Repor, märken