Oskar Bergman akvarell
2018-10-15
578470
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skärgårdsmotiv med björkar, akvarell, signerad och daterad Oskar Bergman 1958, ca 36x25 cm