Skulpturer
2018-10-10
578440
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKULPTURER, 6 st, museikopior, trä, gips, konstmassa, höjd ca 15 - 53 cm
Skador, lagningar