Golvlampor
2018-10-06
578413
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, teak, skärmar i tyg, höjd ca 90 cm
Funktionen garanteras ej, slitage