Kjell Leander Engström oljemålning
2018-10-06
578395
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): "Höstdag mot deltat, Abiskojokk", signerad Kjell samt Kjell Leander Engström 1971 a tergo, olja på duk, 61x92 cm