Matta Ingegerd Silow, 140x140cm
2018-10-11
578379
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 200x136 cm
Fransar med skador