Peter Dahl färglitografi
2018-10-06
578353
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): figurkomposition, signerad Peter Dahl, provtryck (PT), färglitografi, ca 59x42 cm