Peter Dahl litografi
2018-10-06
578348
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition, signerad Peter Dahl, 13/25, färglitografi, 89x60 cm
Lös i ram