Bålskål
2018-10-06
578278
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BÅLSKÅL, Kina, Qianlong, 1700-tal, dekor med drake i botten, porslin, höjd ca 9 cm, diameter 25 cm
Kantnagg i botten