Bordslampor 1960/70-tal
2018-10-12
578238
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2+2, 1960/70-tal, alabaster, dekordelar i mässing, höjd ca 27 resp 35 cm
Smärre nagg