Oidentifierad konstnär England
2018-10-06
578212
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, otydligt signerad, akvarell, ca 27x45 cm