Axel Wallert
2018-10-16
578183
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL WALLERT (1890-1962): Hamnbild, signerad samt daterad 1944, olja på pannå, ca 33x41 cm