Folke Persson
2018-10-16
578178
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOLKE PERSSON (1905-1964): (3) stilleben, signerade, olja på pannå, 34x25 - 39x31 cm