Peter Dahl färglitografi
2018-10-06
578061
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Saxofonisten, signerad och numrerad 284/375, färglitografi, bladmått ca 57x40 cm