Ingegerd Silow matta
2018-10-11
578002
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, ull på linvarp, signerad IS, ca 234x170 cm
Slitage, fläckar, fransar med kraftigt slitage