Evy Låås färglitografi
2018-10-06
577906
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EVY LÅÅS (1923-1999), Torpdrömmar, signerad, daterad -78 och numrerad XXIV/XXXV, färglitografi, ca 40x51 cm