Karl Axel Pehrson färglitografi
2018-10-06
577841
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): "Pratensis", signerad och daterad K A Persson -78, numrerad 229/385, färglitografi, motivmått ca 52 x 65 cm