Karl Andersson oljemålning
2018-10-05
577817
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL ANDERSSON (1899-1977): ´´Ädelfors bruk, Vetlanda´´, signerad Karl Andersson, olja på pannå, ca 27x41 cm
Bruksslitage