Oskar Bergman
2018-10-05
577627
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Wäsby stadsvy, signerad och daterade Oskar Bergman 1953, akvarell, ca 23x30 cm