Bordslampa
2018-10-05
577620
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, förkromade delar, justerbar grönlackerad skärm i plåt, höjd ca 42 cm
Slitage, senare draget kablage