Madeleine Pyk
2018-10-06
577610
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurer, blandteknik, signerad och daterad M. Pyk 1968, bildmått ca 17x21 cm