Brosch/hänge
2018-10-05
577594
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BROSCH/HÄNGE, förgylld mässing, föreställande en grotesk, stämplad 1982 MMA, höjd 4,3 cm