Katar
2018-10-10
577567
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KATAR, 18/1900-tal, Indien, stål, längd ca 49 cm
Slitage, ställvis anlöpning, fläckar, märken, rostig