Pilspets järn
2018-10-10
577561
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PILSPETS, 1900-talets mitt, järn, sannolikt Afrikansk, längd ca 43 cm
Rostig, slitage