Georg Suttner - Utan titel
2018-10-13
577560
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014), Utan titel, signerad Suttner, olja på duk, ca 31x36 cm
Tillhör tema-auktionen "Georg Suttner - Den Svenska Modernismens Röda Tråd"
Duken något ojämn