Fat med aztecmotiv
2018-10-10
577493
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, silver, med relief dekor av aztecmotiv, stämplad ´´TAN´´, diameter ca 36 cm, totalvikt ca 886 g
Bruksslitage, ställvis anlöpning