Fat på fot Kina
2018-10-05
577469
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT PÅ FOT, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, quatrefoilform, dekor av bergslandskap med pagoder i underglasyrblått, längd ca 27 cm
Smärre nagg