Stadsmotiv oljemålning
2018-10-10
577451
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsmotiv, signerad, olja på duk, ca 56x46 cm